Spegel med konsolbord

435643

SPEGEL med KONSOLBORD, 2 dlr, nyrenässans, 1800/1900-tal, mahogny/pyramidmahognyfaner, betsad bok, svarvade/träskurna detaljer, spegelns mått ca 164x 70 cm, konsolbordets mått höjd ca 73, 76x30 cm

Bruksspår, konsolbordet med viss fanerresning samt smärre -avslag

Speglar

Rum 5

Spegel med konsolbord

Budhistorik (15 bud)
3030732
3030624
3030731
3030624
3030730
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.