Militär oljemålning

435642

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Militär, otydligt signerad och daterad 1878, olja på , ca 23x18 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Militär oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3031616
3031577
750
3031391
700
3022727
650
3021218
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.