Vägglampetter 1800-talets andra hälft

435641

VÄGGLAMPETTER, 1 par, zink, trä, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd 16, längd 18 cm

2 udda glasmanschetter meföljer, färgbortfall

Diverse

Rum 7, Hylla 4

Budhistorik (33 bud)
3031307
6 600
3031327
6 400
3031307
6 200
3031320
6 000
3031307
5 800

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.