Barvagn engelsk stil

435636

BARVAGN med gallerkant, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skivor fanérade i gabon, svarvade benstolpar i betsad bok, hjul och detaljer i mässing, dubbelsidig låda, höjd ca 77, 91x53 cm

Någon fanerspricka på ovansidan

Rum 3

Barvagn engelsk stil

Budhistorik (10 bud)
3030294
1 700
3030121
1 600
3029908
3029122
3029002

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.