Gustaviansk spegel

435631

SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal, förgylld, krön med bandrosett och rosor, höjd ca 52x37 cm

Speglar

Gustaviansk spegel

Budhistorik (19 bud)
3030287
11 000
3028978
10 500
3016943
10 000
3028977
10 000
3016943
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.