Figurin brons 1800-tal

435628

FIGURIN,1800-talets andra hälft, kallbrons, i form av flicka med solfjäder, på stensockel, längd 15 cm

Konst, Skulpturer, Metall, Brons

Figurin brons 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3031476
3030671
3030670
900
3029737
850
3029736

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.