Salongsgrupp i rokokostil

435627

SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-talets början, bestående av bord med 2 iläggsskivor, 2 karmstolar, 2 stolar, 2 pallar, 73, diameter 90, iläggsskivor ca 40 vardera, sitthöjd ca 44 cm

färgbortfall, sprickor, skador

Rum 12

Salongsgrupp i rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3030274
3027929
3024167
3023469
3023045
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.