Bordslampor barockstil

435623

BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, barockstil, höjd ca 43 resp 48 cm

Bruksslitage, undertill med tuschrester

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Bordslampor barockstil

Budhistorik (1 bud)

3018922
2017-01-20 14:20:20

2017-01-26 kl 21:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.