Ljusstakar barockstil

435619

LJUSSTAKAR, koppar, 1900-talets första hälft, barockstil, höjd 26 cm

Bruksslitage, undertill med tuschretser

Metall

Monter 6

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (2 bud)

3027791
3018936

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.