Träskulptur Kina

435618

SKULPTUR, föreställande Li Tieguai, 1900-tal, Kina, träskuren, höjd ca 202 cm

Skador och trorrsprickor

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 19

Träskulptur Kina

Budhistorik (4 bud)

3028245
900
3028242
550
3028240
3024551

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.