Säng 1800-tal

435617

SÄNG, massiv mahogny/fanér i pyramidmahogny, blandstil (empir/nyrokoko), 1800-talets senare del, höjd ca 112, 202 x 193,5 cm, bäddmått ca 192 x 95 cm

Bruksslitage

Rum 10

Säng 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3027432
550
3027401
500
3025780
3024571

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.