Vas design Tapio Wirkkala

435613

TAPIO WIRKKALA, vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad Tapio Wirkkala Iittala, höjd ca 26 cm

Lätt ytslitage

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 7

Vas design Tapio Wirkkala

Budhistorik (16 bud)
3030106
3020052
3030105
950
3020052
900
3030104
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.