Ytterfoder troligen Tyskland

435611

YTTERFODER, porslin, troligen Tyskland, 1900-tal, polykrom dekor av prunusblom, botten stämplad med nummer, 730 1 1/2, diameter ca 31 cm, höjd ca 29 cm

Krackelyr

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Ytterfoder troligen Tyskland

Budhistorik (2 bud)

3030940
3030939

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.