Brevpress 1800-talets första hälft

435605

BREVPRESS, Karl Johan, Agat-konglomerat, rektangulär form med avfasade kanter, knopp i silver i form av blomsterkvist, höjd ca 5, 13,5 x 8 cm

Enstaka nagg

Diverse

Budhistorik (9 bud)
3031254
3 800
3031251
3 600
3029731
3 400
3027852
3 200
3027727

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.