Leksaker mekaniska

435601

MEKANISKA PLÅTLEKSAKER, 2 st, sköldpadda, 1930-tal, Tyskland, längd 13 cm, flygplan, 1950-tal, Japan, längd 17 cm

Skador, delar saknas på sköldpaddan

Diverse, Leksaker

Monter 2

Leksaker mekaniska

Budhistorik (18 bud)
3031883
1 300
3031897
3031883
3031891
3031883
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.