Byrå i gustaviansk stil

435599

BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i mahogny, mässingsbeslag, höjd 80, 94x45 cm, nyckel finns

Rum 6

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
3028850
3 400
3029905
3 200
3028850
3029904
2 800
3028850
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.