Matservisdelar Darte Frères Paris

435592

DARTE FRÈRES, porslin, Paris, 1800-tal, polykrom dekor av blåklint, guldbård, bestående av kanna, skålar, 2 st, skålfat, kannans höjd med hänkel ca 18 cm

Skador

Diverse, Keramik/Porslin

Budhistorik (2 bud)

3030225
650
3025728

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.