Stefan Ceder oljemålning

435590

STEFAN CEDER (född 1950): "Porträtt i lampljus" - Självporträtt, signerad och daterad -78, olja på duk, ca 71x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Stefan Ceder oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3030800
600
3030777
550
3030768
500
3030768
3029025

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.