Lennart Rodhe akvarell

435580

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, ca 80x50 cm

Rum 3

Lennart Rodhe akvarell

Budhistorik (16 bud)
3031629
5 200
3018899
5 000
3031628
5 000
3018899
4 800
3031627
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.