Jockum Nordström, Afton i salongen

435579

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): Afton i salongen,
signerad och daterad Jockum 1999, litografi, 37/140,
ca 60x88 cm

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

3029682
7 200
3029681
6 000
3016549

Slutpris SEK:
7 200
734 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.