Axel Fridell etsning

435573

AXEL FRIDELL(1894-1935): "Regnlandskap med dött träd", 1934, stämpel/relief signerad, etsning, ca 11,5x17,5; enligt påskrift ytterst sällsynt, 1 etat, oramad
PROVENIENS: Samling Allan Broomé

Kundcenter

Axel Fridell etsning

Budhistorik (7 bud)
3031816
3029931
3023001
3018179
3018059

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.