Axel Fridell torrnål

435571

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Hyde Park", London 1926, signerad A. Fridell, numrerad 8/15, plåtsignatur A. Fridell, torrnål, ca 23x33 cm
PROVENIENS: Samling Allan Broomé

Kundcenter

Axel Fridell torrnål

Budhistorik (11 bud)
3030959
3030048
3 800
3030956
3 600
3030048
3 400
3030955
3 200

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.