Axel Fridell torrnål

435570

AXEL FRIDELL (1894-1935): Bergsund, Stockholm 1933, signerad Axel Fridell, samt i plåten, torrnål, ca 30x20 cm, oramad
PROVENIENS: Samling Allan Broomé

Kundcenter

Axel Fridell torrnål

Budhistorik (13 bud)
3031139
4 600
3031136
4 400
3031125
4 200
3031106
3031035
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.