Balansvåg för resa

435563

RESEVÅG, 1800-tal, vågskål i försilvrad mässing, balanspinne i trä med dekor, i träschatull, schatullets längd ca 45 cm

balanspinnen med lagning, schatullet med smärre skada

Nautica/Technica, Diverse

Balansvåg för resa

Budhistorik (4 bud)

3022157
450
3029975
3022157
3019833

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.