Sten Oscar Rundgren oljemålning

435546

STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931): "Mot gult", signerad SR, olja på duk, ca 100x80 cm

Fack 54

Budhistorik (17 bud)
3031416
5 000
3031412
4 800
3031406
4 600
3031404
4 400
3031376
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.