Butlers Tray England

435543

SOFFBORD, s k Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 55, 115x80 cm

Bruksslitage

Rum 2

Butlers Tray England

Budhistorik (12 bud)
3031608
3030265
3022560
3030263
3022560
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.