Byrå 1900-talets mitt

435529

BYRÅ, 1900-talets mitt, bemålad, blåmålade detaljer, höjd ca 65, 65x30 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 5

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (1 bud)

3031676
2017-01-26 20:48:40

2017-01-26 kl 21:44
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.