Byrå design Kerstin Hörlin Holmquist

435523

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, byrå, Nordiska Kompaniet, formgiven 1965, modell 585-029, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 90, 81x52 cm

Bruksslitage, vissa repor

Möbler, Design

Rum 14

Budhistorik (18 bud)
3031457
6 600
3031643
6 400
3031457
6 200
3031641
6 000
3031457
5 400

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.