Bord 1900-tal

435519

LÅNGBORD, furu, bemålat underrede, svarvade ben, skiva av obehandlade furu, höjd 76, 305x98 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Rum 10

Bord 1900-tal

Budhistorik (32 bud)
3030289
11 500
3031408
11 000
3030289
10 500
3031405
10 000
3030289
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.