Soffa Leather World

435509

SOFFA, 2000-tal, svart skinn med ben i formstöpt aluminium, märkt "Leather World", sitthöjd ca 42, bredd 200 cm

Smärre slitage

Rum 11

Soffa Leather World

Budhistorik (6 bud)
3031341
3028845
3027435
850
3021670
3021669

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.