Skål 1800-tal

435506

PRAKTSKÅL, 1800-tal, slipat glas med dekor av rubinröda löv och slingrande växter och kantdekor i guld, höjd ca 13,5, diameter 39 cm

enstaka nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 7, Hylla 3

Skål 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3029319
700
3017831
650
3029318
650
3017831
600
3027698
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.