Tidningsställ tidigt 1900-tal

435505

TIDNINGSSTÄLL, mahogny, tidigt 1900-tal, beslag i mässing, på hjultrissor, höjd ca 114, 44x30 cm

Bruksslitage, repor

Rum 3

Tidningsställ tidigt 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
3031915
2 400
3031907
3031903
3031890
1 900
3031878
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.