Vas 1800-tal

435504

VAS, rubinrött glas, 1800-tal, dekor med guldkant, höjd ca 29 cm

Smärre nagg

Glas, Konstglas

Vas 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3031427
750
3025705
700
3031231
650
3025705
600
3029339
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.