Bordsur i alabaster

435502

BORDSUR, senempire, alabaster, skuren dekor i form av lyra, beslag i mässingsplåt, höjd ca 30 cm

Lyran med lagning, slitage, nyckel saknas

Klockor/Ur

Bordsur i alabaster

Budhistorik (10 bud)
3030452
3030243
3028438
3027967
750
3027966
600

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.