Bokhylla 1900-talets första hälft

435501

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, fanér i mahogny, skåpsdel, höjd ca 130, 103x31,5 cm

Enstaka fläck, bakre kant med fanerbortfall

Rum 16

Budhistorik (2 bud)

3026977
3016792

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.