Erik Lindwall Dalarö Kollektion Vasa Konst

435500

ERIK LINDWALL (1890-1969): Kustmotiv, signerad Erik Lindwall 1941, olja på duk 65x81 cm

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

3026975
2017-01-24 16:53:50

2017-01-30 kl 14:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.