Skulptur i patinerad brons

435496

SKULPTUR, patinerad brons, kvinna med barn, 1930-tal, otydligt signerad R? Schly, höjd ca 41 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Rum 7, Hylla 2

Skulptur i patinerad brons

Budhistorik (12 bud)
3024439
3024437
2 800
3017849
3017848
3017847
1 900

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.