Sideboard i valnöt

435495

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, tre dörrar, lådor med draghandtag i gulmetall, höjd ca 81, 150x43 cm

Smärre slitage och mindre märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Sideboard i valnöt

Budhistorik (2 bud)

3031024
3021647

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.