Taklampa 1960-tal

435493

TAKLAMPA, plast, 1960-tal, räfflad kupa med upphängning i mässing, diameter ca 35 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Taklampa 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

3027178
2017-01-24 17:58:31

2017-01-26 kl 19:14
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.