Golvlampor design Frank

435492

JOSEF FRANK, golvlampor, 1 par, Firma Svenskt Tenn, modell 2548, valnöt och mässing, justerbara i höjd, originalskärmar i veckad textil, höjd ca 100-135 cm

Bruksslitage, skärmar med skador

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Golvlampor design Frank

Budhistorik (23 bud)
3031499
6 800
3031497
6 600
3031495
6 400
3031460
6 200
3029942
6 000

Slutpris SEK:
6 800
649 EUR, 730 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.