Taklampa smide

435477

TAKLAMPA, smide, 1900-talets senare del, 6-armad, höjd 32, diameter 64 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 12

Taklampa smide

Budhistorik

2017-01-26 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.