Väggur Westerstand

435474

VÄGGUR, Westerstrand, tillverkad 2009, dubbelsidigt slavur, självjusterande atomur, med led belysning, förgyllda tim och minutvisare och siffror, tillbehörande styverktyg vilket är förberett för slag, monterad på väggfäste, märkt "Bergströms Uppsala I Göteborg I Malmö, diameter 62x28 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Rum 11

Väggur Westerstand

Budhistorik (2 bud)

3017805
3017804

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.