Astrid Forssell-Gulstrand oljemålning

435470

ASTRID FORSELL-GULLSTRAND (1874-1952): Porträtt, monogramsignerad och daterad 1928, olja på duk, ca 45x37 cm

Ett mindre tryckmärke

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

3023372
2017-01-22 19:40:43

2017-01-26 kl 11:24
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.