Skulptur i form av liggande lejoninna

435465

SKULPTUR, liggande lejoninna, stenmassa, på marmorsockel, otydligt signerad C.B...?, sockelns längd ca 40x14 cm

skador

Konst, Skulpturer

Rum 19

Budhistorik (21 bud)
3031483
1 800
3031407
1 700
3031224
1 600
3031177
3031223

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.