Rölakan av Berit Woelfer

435456

BERIT WOELFER, 1950/60-tal, rölakan, signerad BW, ca 200x135 cm

Mattor/Textilier

Rölakan av Berit Woelfer

Budhistorik (31 bud)
3034458
4 600
3031490
4 400
3030660
4 200
3030659
3030658
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.