Soffbord design Kari Asikainen

435455

KARI ASIKAINEN, soffbord, Artek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 80x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
3031289
650
3030209
600
3029180
3028297
3017692

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.