435452

INSTRUMENTVAGN, 1900-talet första hälft, märkt Kifa Stockholm, kromad metall och glas, totalhöjd ca 108, 100x40 cm

en glasskiva med nagg, torkade hjulgummin, slitage

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
3031053
1 800
3031043
1 600
3030149
1 300
3019923
3016821

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.