Herman Neujd gips

435441

HERMAN NEUJD (1872-1931): Kvinnofigur, signerad och daterad H Neujd 1919, gips, höjd ca 17 cm

smuts, enstaka nagg

Konst, Skulpturer

Herman Neujd gips

Budhistorik (2 bud)

3030547
3025891

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.