Harald Sallberg etsning

435430

HARALD SALLBERG (1895-1963): Evy, signerad Harald Sallberg -32, etsing, 30x20 cm, påskrift i blyerts " Provtryck II"

Fack 27

Harald Sallberg etsning

Budhistorik (2 bud)

3035062
3021707
750

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.