Harald Sallberg etsning

435429

HARALD SALLBERG (1895-1963): Amédé Ozenfant, signerad Harald Sallberg -29, etsning, 31,7x24,5 cm, påskrift i blyerts "Andra provtryck"

Fack 27

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (18 bud)
3034953
3034949
2 800
3034945
2 600
3034948
2 400
3034945

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.